_@_javascript_info

Zeitungs-Stapel

Актуальные новости от компании Биохем

Компанія Biochem на виставці "Агро Анімал Шоу 2017»

17.03.2017

Компанія Biochem прийняла участь у найбільш значимій виставці в році, "Агро Анімал Шоу 2017", яка відбулася 15-17 лютого в Києві.

Agro Animal Show - це міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва. Найбільша в Україні виставкова подія, на якій провідні світові компанії представлять останні моделі техніки і обладнання, кормів, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, технології утилізації відходів, обладнання для утримання та годування тварин, новітні науково-технічні розробки, представлені профільними інститутами.

Цього року масштаби виставки вражали! Адже її учасниками стали понад 500 компаній з 23 країн світу. Свої національні експозиції представили такі країни, як Франція, Німеччина, Нідерланди, Великобританія, Чехія, Данія і вперше - Австрія.

За три дні роботи виставки їх відвідало близько 19 000 чоловік.

Компанія Biochem, найбільший німецький виробник високоефективних кормових добавок, представила оновлений асортимент кормових препаратів і продуктових концепцій для всіх видів тварин на власному стенді в 36м2.

Водночас з продуктами власного виробництва компанія представила продукти партнерських компаній:

  • Лінійка продуктів на основі живих мікроорганізмів від компанії Chr. Hansen.
  • Швидкодіюча фітаза і препарати для гнучкого балансування раціонів для птиці від компанії DuPont.

Виставка надала прекрасний шанс привітати наших існуючих клієнтів і партнерів і визначити нові перспективи і цілі для досягнення в 2017 році.

автор: Наталия Полховская

Новости