_@_javascript_info

Zeitungs-Stapel

Актуальные новости от компании Биохем

Компанія Biochem на Національному Дні Ферми

19.05.2017

Національний день фермиНаціональний день ферми

Компанія Biochem прийняла участь в унікальній події у галузі тваринництва України, Національному Дні Ферми, який відбувся 19 травня на базі ПАТ «Племзавод „Стєпной“» Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області. Організаторами події були Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) і компанія Dykun, з якою компанія Biochem співпрацює вже багато років поспіль.

ПАТ «Племзавод „Стєпной“», який є одним із лідерів тваринницької галузі, розпочав своє існування в далекому 1963 року як відгодівельник ВРХ, а вже сьогодні господарство має свій молокозавод.

До участі в такій видатній події компанія Biochem запросила своїх давніх партнерів, компанію Balchem, яка є виробником багатьох захищених продуктів для годування ВРХ. Даніелє Донінотті, технічний менеджер компанії Balchem, у своєму виступі поінформував про метаболізм жирів у корів під час транзитного періоду та розповів про способи боротьби із тепловим стресом, який особливо гостро стає в літній період. Ми впевнені, що ця інформація стане у нагоді багатьом присутнім.

Участь у подібному заході надала прекрасну можливість не лише поділитися своїм досвідом, а й примножити свої здобутки та успіхи.

автор: Наталия Полховская

  • Національний день ферми
  • Національний день ферми
  • Національний день ферми
  • Національний день ферми

Новости