_@_javascript_info

Zeitungs-Stapel

Актуальные новости от компании Биохем

«Біохем Україна» на конференції «Птахівництво-2018»

17.09.2018

Компанія «Біохем Україна» прийняла участь у щорічній конференції з годування та вирощування птиці «Птахівництво-2018», яка відбулася 10-13 вересня в Трускавці.

Щороку компанія Біохем запрошує досвідчених спікерів для проведення цікавих наукових презентацій на актуальні теми з годівлі та вирощування птиці.

Цього року до уваги учасників були запропоновані 2 презентації від партнерської компанії DuPont на тему «Фітази - основа застосування і ефективність. Якість вапняку і його вплив на перетравність фосфору» та «Нове у використання НКП ферментів, вплив на здоров'я шлунково-кишкового тракту птиці».

Ще однією цікавою доповіддю стала презентація від данської компанії Chr. Hansen на тему «Стабільність мікробіома, завдання майбутнього в птахівництві». 

На стенді компанії можна було отримати консультацію як по продуктах власного виробництва Біохем, так і по продуктах партнерських компаній. Візитна картка компанії – мікробіальні препарати GalliPro® та GalliPro® Tect, які дозволяють відмовитись від застосування  кормових антибіотиків на користь  здоров’я птиці та в подальшому людини, був представлений на стенді компанії. Ферментні препарати нового покоління, яким сьогодні немає аналогів за швидкістю дії, також були представлені для аудиторії.

Участь у конференції, безсумнівно, є чудовою нагодою для зустрічей та плідного спілкування з клієнтами та партнерами.

  • «Птахівництво-2018»
  • Ptachinistvo 2018

Новости