_@_javascript_info

Zeitungs-Stapel

Актуальные новости от компании Биохем

Компанія Biochem на виставці Agro Animal Show 2018

28.03.2018

Agro Animal Show 2018 in KievAgro Animal Show 2018 in Kiev

Компанія Biochem прийняла участь у Міжнародній виставці ефективного птахівництва та тваринництва «Agro Animal Show 2018», яка відбулася 23-25 Березня у Міжнародному виставковому центрі в Києві.

Цього року відбулося певне перезавантаження виставки, пов’язане зі зміною місця проведення. Світлий на новий павільйон надав як учасникам, так і відвідувачам покращені можливості зручного розташування стендів, кращого освітлення та зручності пересування.

Компанія Biochem презентувала на виставці увесь асортимент кормових добавок та ветеринарних препаратів для усіх технологічних груп тварин, доступних на території України.

Biochem має власне виробництво препаратів, серед яких препарати на основі бетаїну Hepatron®, адсорбент мікотоксинів BioTox®, лінійка органічних мікроелементів EcoTrace®, ветеринарні препарати та пасти  для відгодівлі новонароджених тварин Bimulac®, Piglet Protector®, ImmunKick®.

Водночас Biochem є офіційним представником декількох іноземних компаній, а саме компанії DuPont та її ферментних композицій Axtra® PHY, Axtra® XAP, Axtra® XB; датської компанії Chr.Hansen та лінійки препаратів на основі живих спорових культур (BioPlus®, GalliPro®, GalliPro® Tect); американської компанії Balchem та ряду захищених препаратів для ВРХ (ReaShure®, NitroShureТМ, NiaShureТМ).

Чаc майнув непомітно і, нажаль, виставка досить швидко закінчилася, але дала чудову змогу привітати клієнтів, партнерів та друзів, відвідати корисні майстер-класи, ознайомитись із новітнім асортиментом препаратів та засобів для відгодівлі тварин, обмінятися досвідом із фахівцями ринку. 

Автор: Наталiя Полховська

  • Agro Animal Show 2018
  • Agro Animal Show in Kiev 2018
  • Agro Animal Show in Kiev 2018
  • Agro Animal Show in Kiev 2018

Новости