_@_javascript_info

Kompass

With you all the way!

Dodatki paszowe dla zdrowia i żywienia zwierząt

Od powstania w 1986 roku, Biochem przeszedł ewolucję od niedużej firmy handlującej surowcami paszowymi do przedsiębiorstwa obejmującego swoją działalnością kompletny łańcuch etapów: od wyboru odpowiednich dodatków dla zdrowia i żywienia zwierząt, poprzez ich produkcję, aż po lokalną sprzedaż tych produktów oraz ich dystrybucję na całym świecie.

Załoga Biochem-u to ponad 250 wysoko wykwalifikowanych pracowników w ponad 30 krajach, w Niemczech i za granicą.

Jesteśmy partnerem dla naszych klientów

Od ponad 30 lat, z dużym sukcesem, Biochem i jego produkty pomagają w osiąganiu wysokich wyników produkcyjnych. Od wielu lat jesteśmy Waszym partnerem, wyspecjalizowanym w dostarczaniu dodatków żywieniowych dla przemysłu paszowego oraz weterynarii.

Szeroki wachlarz produktów

Od swojego początku, Biochem konsekwentnie spełnia wymagania stale rozwijającego się rynku, umożliwiając mu ciągłą ewolucję. Odegrało to zasadniczą rolę w stawaniu się firmą, którą jesteśmy dzisiaj - światowym liderem w zakresie opracowywania, produkcji i marketingu dodatków paszowych, dietetycznych i uzupełniających mieszanek paszowych,
a także zintegrowanych koncepcji produktowych.

Naszym celem zawsze było bezpieczeństwo ludzi i zwierząt. Koncepcje żywienia Biochem zostały stworzone w celu zapewnienia zdrowia i produkcyjności zwierząt, przy jednoczesnej oszczędności kosztów produkcji oraz ochronie środowiska naturalnego. Niezbędne składniki odżywcze, takie jak fosfor, azot, miedź i cynk są lepiej trawione i bardziej skutecznie przyswajalne.

  • Pulverproduktion
  • Flüssigproduktion
  • Lagerhalle
  • Laboreinrichtung

Na polskim rynku oferujemy produkty dla drobiu, trzody chlewnej i bydła – wyprodukowane w Niemczech! Prosimy klinknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach koncepcje feed i farm (w języku angielskim) lub skontaktuj się bezpośrednio z nami.

_@_marketing_cookies